13-05-2015

Certyfikaty Jakości ISO

Z dumą informujemy, że 30 kwietnia 2015 r. otrzymaliśmy Certyfikaty ISO 13485:2012 dla Wyrobów Medycznych oraz ISO 9001:2009 dla Systemu Zarządzania. Certyfikaty wystawiła międzynarodowa jednostka certyfikująca TÜV Nord.

Certyfikacja objęła proces projektowania, produkcję, sprzedaż i serwis urządzeń oraz technik badawczych, a także organizację konferencji i szkoleń dotyczących urządzeń i technik badawczych.

Pomyślne przejście audytów i otrzymanie certyfikatów zaświadcza, że System Zarządzania stosowany przez Neuro Device jest  zgodny z wymaganiami norm międzynarodowych, a nasze produkty i usługi spełniają najwyższe, światowe standardy jakości i bezpieczeństwa, a także nakłada na nas obowiązek ciągłego monitorowania i dbałości o jakości procesów mających miejsce w naszej firmie, takich jak sprzedaż, obsługa klienta i serwis.

W Neuro Device jakość zawsze była priorytetowa. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że zwłaszcza w przypadku urządzeń medycznych, jakość to także bardzo duża odpowiedzialność. Mamy nadzieję, że otrzymane przez nas certyfikaty będą dla Państwa potwierdzeniem wysokich standardów, które w Neuro Device są normą od początku.

 

 

Pobierz certyfikat ISO 9001

Pobierz certyfikat ISO 13485