Nagroda Impact Stars – Deloitte Technology Fast 50 Central Europe

Neuro Device w gronie najszybciej rosnących firm technologicznych w regionie Europy Środkowej!

To ogromne wyróżnienie, na które – nieskromnie pisząc – ciężko pracowaliśmy 🙂 Ta edycja Deloitte Technology Fast 50 Central Europe była rekordowa – na ponad 450 zgłoszeń więcej niż 140 było z Polski, wśród nich nasze 😃

Dziękujemy organizatorom za docenienie i przyznanie nam wyróżnienia w kategorii Impact Stars. Kategoria została wprowadzona z myślą o firmach, które z powodzeniem łączą rozwój innowacyjnych produktów czy usług technologicznych z pozytywnym oddziaływaniem na co najmniej jeden z obszarów: społeczeństwo, biznes, innowacje, środowisko i różnorodność.

Każdy kraj mógł w tej kategorii nagrodzić trzy firmy. W Polsce wyróżnienie otrzymały spółki: Biotts (autorskie nośniki oraz receptury leków w obszarze onkologii i diabetologii), StethoMe (domowy stetoskop medyczny – StethoMe® to pierwszy system wykrywający nieprawidłowości w układzie oddechowym, opiera się na medycznych algorytmach AI współpracujących z bezprzewodowym stetoskopem oraz specjalną aplikacją) oraz my- Neuro Device Group (rozwiązania z zakresu terapii, diagnostyki i badań naukowych mózgu i centralnego układu nerwowego). Wszystkie firmy reprezentują sektor life science & healthcare.