Neuro Device ma już 10 lat!

Dokładnie 10 lat temu, pod koniec listopada 2008 roku, powstało Neuro Device – firma, która stworzona z potrzeby pomocy ludziom, dzisiaj jeden z ważniejszych podmiotów na międzynarodowej arenie badań nad centralnym układem nerwowym.

10 lat to bardzo dużo, zwłaszcza w tak dynamicznej dziedzinie, jaką jest neuronauka. Tempo, w jakim obecnie poznajemy tajemnice mózgu, jest niezwykłe. W ostatnich latach dowiedzieliśmy się o nim więcej, niż w ciągu wcześniejszych 100 lat, a nawet od początku badań neurologicznych. A do odkrycia jest jeszcze wiele. I my w tym odkrywaniu aktywnie uczestniczymy. Od początku istnienia współpracujemy z największymi instytucjami naukowymi na świecie tworząc zaawansowane rozwiązania technologiczne umożliwiające badanie i leczenie tego, co dotychczas było niezbadane i nieuleczalne.

To wszystko efekt pracy wielu wspaniałych ludzi i instytucji – pracowników, partnerów, kontrahentów i klientów. Dziękujemy za Wasze zaufanie, zaangażowanie i ciężką pracę. Liczymy, że zostaniecie z nami na kolejne lata. Jest jeszcze wiele do zrobienia – zbadania, odkrycia, wyleczenia. Zapraszamy do dalszej współpracy i tworzenia historii neuronauki. Tak, żebyśmy za następnych 10 lat mogli pochwalić się kolejnymi wielkimi sukcesami.